CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI...

Do svých 35 let jsem si držel váhu kolem 78 kg (při výšce 182 cm). Nezáleželo na tom co a kdy jsem jedl. Pak postupně s lety začali kila přibývat, až jsem překročil hranici 100 kg. Vždy po zimě se mi podařilo shodit pár kilo, ale moje váha se pohybovala kolem 92-95 kg. Až z ničehož nic letos (2020) ve věku 58 let se mi nepovedlo dostat pod 99 kg. Nikdy jsem nezkoušel žádné diety. Pouze jsem omezil mlsání, stanovil jsem si šestou hodinu večerní jako nejpozdnější hodinu pro jídlo dne a k tomu trochu pohybu na kole a bylo to. Jelikož mi tento systém přestal fungovat, začal jsem přemýšlet co s tím. Po internetovém průzkumu jsem NUTRIADAPT vyhodnotil jako něco, co by mohlo fungovat. To co jsem od nich četl mi dávalo smysl. Vždy mi bylo jasné, že jde hlavně o příjem a výdej energie. Paní Jelínková z poradny v Berouně mi vše vysvětlila a mne to dávalo pořád větší smysl. Nyní bylo potřeba udělat rozhodnutí. Já jsem se rozhodl plně důvěřovat paní Jelínkové a doslova do puntíku dodržovat všechna její doporučení včetně omezení jakéhokoli alkoholu na „0“. Ano je to na první pohled divné, když si k večernímu doutníku dávám šálek šípkového čaje, ale mne tu už ani nepřijde. Také jím Segedín místo s knedlíkem s Quinoou a to jsem před 5 měsíci ani netušil že Quinoa existuje. Hlavní ale je, že kila letí dolů. Po čtyřech měsících jsme se s paní Jelínkovou shodli, že víc hubnout nepotřebuji. Ráno jsem na váze vídal 78 kg a v zrcadle jsem si připadal jako anorektik. Kolegové v práci začali vyzvídat co se děje. Převládal názor, že jsem nemocen a proto tak vypadám. Nyní vážím kolem 80 kg a to je to co chci. Věřím, že po období stabilizace budu mít tuto problematiku nadobro vyřešenou. To že cesta „NUTRIADAPT“ je správná cesta mi potvrzuje fakt, že spolu se mnou změnila své stravovací návyky i moje manželka a má to u ní také kýžený efekt. Zhubla o 9 kg a to jenom na základě mých zkušeností, které ona využívá.

Štefan Duník, 58 let

Již dva roky jsem se pokoušela dostat na váhu, kterou jsem měla před porodem dětí, tedy shodit 8 kg. Zkoušela jsem různé způsoby, jak té cílové váhy docílit - omezit sladké, omezit večerní jídlo, věnovat více dní v týdnu sportu. Bohužel nic nezabíralo. Stále jsem ale nevěděla, jak na tom moje tělo je. Jak se cítí, v čem musím udělat změnu, abych se cítila dobře? Správný směr mi ukázala až specialistka z Nutriadaptu, která mi díky provedené diagnostice otevřela oči a já zjistila, co je pro mě a moje tělo to pravé. Nikdo jiný vás nemůže přesvědčit, abyste udělali ve svém jídelníčku změny, jen Vy sami, pokud opravdu CHCETE něco změnit. Nevěřila jsem své vůli a hlavě, že to zvládnou. Je potřeba si některé jídelní návyky opravdu přenastavit, ale přitom neochuzovat své tělo o důležitý pocit zdravého zasycení. Začátek nebyl jednoduchý. Musíte tomu věnovat čas (příprava a vážení porcí) a zatnout na zuby. Důležitá je i kopa sebepřekonání. Ale trpělivost přináší ovoce. Ukázalo se, že i zde platí motto: "cesta může být cíl". Vpustila jsem si díky doporučením z Nutriadaptu do života nový stravovací návyk, který se snažím v sobě upevňovat. Touto zvolenou cestou mám zájem jít dál, neboť si chci udržet nejen svou vysněnou váhu 65 kg, ale také skvělé naladění, které se díky zdravějšímu stravování dostavilo jako vedlejší efekt změn v těle. Nutriadapt budu sledovat i nadále, neboť chci pořád zkoušet nové zdravé recepty a úpravy jídel. Není to dieta, je to životní cesta ke zdraví.

Eva Holakovská, 37 let

Eva Holakovská.jpg

Jsem velmi spokojená s přístupem výživové poradkyně i slečny asistentky. Do poradny docházím už 9 měsíců a výsledky se dostavují. Určitě mohu doporučit. 👍

Jitka Peřestá, 45 let

Jitka Peřestá.jpg

Vřele doporučuji Nutriadapt Beroun všem, co mají problémy zhubnout. Navštěvuji ho již několik měsíců a i přes veškeré mé zdravotní problémy, které mi ztěžují pohyb, se mi podařilo díky Nutriadaptu a báječnému a vstřícnému kolektivu zhubnout již 7 kilo, což je pro mě veliký úspěch. 🙂 Za to moc děkuji.

Hana Omastová, 47 let

Absolvovala jsem jednoletý plán u NUTRIADAPT Beroun. Během této doby se mi společně s výživovou poradkyní Andreou Jelínkovou podařilo najít styl stravování, který mi vyhovuje a v jehož důsledku jsem shodila přes 12 kg. Celý plán byl založen na podpoře metabolismu, postupném odbourávání špatných návyků až ke změně životního stylu, který jsem si oblíbila a tak to zůstane.

Markéta V., 39 let

Již řadu let jsem měl stále větší nadváhu a plánoval zhubnout, ale sám od sebe k tomu nemám pevnou vůli a na prospěšnost nějakých nárazových umělých diet nevěřím. Kontakt na poradnu Nutriadapt mi zprostředkovala manželka a na první schůzku jsem tak šel spíše jenom ze zvědavosti a nepočítal jsem s tím, že by to pro mě mohlo být nějak extra zajímavé. Sympatická poradkyně Marta Jabůrková mi však na základě diagnostické konzultace již na první schůzce vysvětlila v jakém stavu je moje tělo a jaká se v mém případě nabízí cesta ke zhubnutí a i k zamezení vzniku nadváhu doprovázejících chronických chorob. Svým individuálním přístupem a osobním zájmem ve mně navíc vytvořila konkrétní motivaci ke zlepšení životosprávy a tím i úpravě váhy a dalších tělesných parametrů. Musím říci, že v Nutriadaptu mi v tomto ohledu otevřeli nové obzory a dali konkrétní návod jak se stravovat a co (ne)dělat. Již za první necelé tři měsíce jsem zhubl 6 kg, a to prosím pouze změnou jídelníčku, bez jakéhokoliv hladovění, diety či zvýšení pohybové aktivity (ta bude až další krok - tedy doufám 🙂 ) Upřímně řečeno, nikdy bych nevěřil, že může být hubnutí tak snadné a "bezbolestné". Navíc mám takový pocit, že konzultace s paní Jabůrkovou mi částečně nahrazují i nějakou formu psychoterapie - málokde mě vydrží poslouchat tak dlouho a ještě u toho vypadat, že je to hodně zajímá 🙂 Vzkaz pro všechny mám, že nejde o žádnou dietu, jak si většina lidí myslí. Nutriadapt člověka vede k trvalé a prospěšné změně svého stylu stravování, potažmo své životosprávy celkově. 👍

Aleš Holakovský, 38 let

Holakovsky_Ales_firma.jpg

Po letech marných pokusů o snížení a udržení váhy jsem našel recept ve formě Nutriadaptu a paní Jelínkové. Krátce po mé první konzultaci a vytvoření stravovacího plánu, jsem začal dosahovat prvních výsledků. Díky paní Jelínkové došlo ke změně stravovacích návyků nejen u mne, ale i v celé naší rodině a přechod tím byl pro mne o to jednoduší. Dnes po 6 měsících a -10 kg jsem na své vysněné váze. Lidem kteří mají stejný problém se svojí váhou jako jsem měl já, vřele doporučuji Nutriadapt Beroun. Na závěr musím také upozornit na blog se spoustou báječných receptů.

Skoro nic jsem nejedla, ze všeho mě bolel žaludek a jídla jsem se bála. Zároveň se mi nedařilo udržet si ideální váhu, která stoupala. Paní Jelínková mi pomohla s nastavením jídelníčku bez lepku a bez mléka. Žaludek přestal bolet, váha klesla a stabilizovala se a navíc se mi upravila i hladina cukru. Cítím se mnohem lépe a paní Jelínkovou doporučuji všem dalším budoucím klientům.

Lenka Lhotáková, 63 let

K paní Jelínkové jsem se vždy těšila. Dostalo se mi velké podpory a motivace, dozvěděla jsem se spoustu nových informací a získala odpovědi na všechny své otázky. Nyní se cítím o 100 % lépe, nemám problémy s nadýmáním a zažíváním. Vysadila jsem léky na žaludek. Spolupráci bych shrnula slovy - vstřícnost a ochota. Jsem velmi spokojená.

Olga Kebrlová, 57 let

Nutriadapt mohu jedině vřele doporučit! Dlouho jsem měla problém se svým tělem... Zažila jsem nadváhu, nechuť ke svému tělu. Poté následovalo hubnutí, drastické diety, posedlost vlastním tělem, sportem a hlavně podváha. Spadla jsem do kolotoče přejídání vs hubnutí... Nevěděla jsem jak jíst a trápila jsem se. Nakonec to dopadlo tak, že jsem potřebovala odbornou pomoc.

Paní Jelínková mi ukázala, že jídlo je potřebné palivo, bez kterého nemůžeme fungovat. Také jsem si jídlo zamilovala a NAUČILA JSEM SE MÍT RÁDA a už nedovolím, abych své tělo takhle huntovala. Nejtěžší na všem je, si uvědomit, že trpět hlady nebo bolestí břicha - to není v pořádku!

Tímto chci paní Jelínkové moc poděkovat a jsem vděčná za to, že mi takhle pomohla a dostala z toho nejhoršího! Děkuji!

Tereza, 15 let

Chci moc poděkovat celému týmu poradny Nutriadapt. Profesionální, ale hlavně milý přístup k nám, co se necítíme ve svém těle dobře.  Můj plán byl zhubnout cca 7 kilo za půl roku s respektem k mým migrénám a psychickému zatížení, ale také naučit se jíst zdravě. Moje průvodkyně hubnutím, paní Jabůrková mi sestavila jídelníček na míru a ještě jsme ho spolu doladily, resp. vyměnily potraviny, které mi nejsou "po chuti" za ty pro mě chutnější. Po měsíci začala jít váha dolů, netrpěla jsem hladem, naopak, tolik jsem v životě nejedla :-). Objevila jsem spoustu výborných kombinací potravin. Za pár týdnů to bude rok od začátku hubnutí. Cítím se skvěle, naučila jsem se, jak se správně stravovat. Jsem sama se sebou spokojená. A to je skvělý pocit... pro mě, ale i pro okolí.

Radka Vaňková, 47 let

Přihlásila jsem se do programu, protože moje váha stoupla pro mě nebezpečně vysoko. A mimo jiné proto, že se léčím s diabetem. Začala jsem na váze 96 kg při výšce 173 cm. První mé setkání bylo velmi milé popovídání s výživou poradkyní. Vlastně každá návštěva byla velmi milá. Na začátku mi byl sestaven jídelníček. Bylo mi vysvětleno, kterých potravin se musím vyvarovat a které jsou potřeba zařadit do jídelníčku. A to vše s ohledem na to, které potraviny mám ráda a které odmítám pro svou alergii nebo jen pro svoji nechuť. Příprava jídla pro mě byla někdy časově náročná. Musela jsem se naučit vařit trochu jinak a z jiných surovin. Ale rozhodně se to vyplatilo a vlastně to bylo jednodušší než se na začátku zdálo. Nyní po 6 měsících se budu snažit si svou váhu 78 kg udržet, případně ještě trochu snížit. Všem, kteří hledají cestu k vysněné váze, přeji mnoho úspěchů - tak těžké to zase není. 

Paní Jabůrková, chci Vám velmi poděkovat za to, jakou jste mi byla skvělou průvodkyní. Díky moc! :-)

Jana, 48 let

Díky spolupráci s paní Jelínkovou se mi podařilo zhubnout 25 kg a pokračuji dál. Změnil jsem stravu a zařadil pohyb, takže se zlepšila i má fyzická kondice. Strava a životní styl se staly hlavním tématem při komunikaci se sestrami a známými. Cítím se mnohem lépe. Děkuji, že jste mě naučila stravovat. 

Marek Šnauko, 39 let

Ivo Macourek, 43 let