top of page
Smoothie Bowl

MILUJEME SVOJI PRÁCI

Začněte žít šťastně v novém těle. Ať už potřebujete zhubnout nebo přibrat, ke každému z vás budeme přistupovat individuálně a věnujeme vám čas, který naplníme konkrétními radami, důkladnou péčí i psychickou podporou. Poradna je nejen o kilogramech a váze, ale také o osobním jídelníčku a propracovaném systému kontrol.

A to vše vám na míru.

 

V naší poradně vás naučíme lépe jíst, pomůžeme vám optimalizovat hmotnost i řešit zdravotní obtíže. Zároveň zapracujeme na vylepšení vaší kondice a upevnění vašeho zdraví. Najdeme řešení pro každého klienta včetně dětí, celiaků a diabetiků.

Andrea Jelínková
Andrea_Jelinkova.jpg

Zdravému životnímu stylu a stravování se věnuju víc než 8 let. Na vlastní kůži jsem si ověřila, jak moc jídlo a životní styl ovlivňuje kvalitu našich životů. Ten můj je díky skutečným potravinám, pohybu, spánku a odpočinku bohatší o 2 krásné a zdravé děti.

 

Svoji profesní dráhu jsem spojila se značkou NUTRIADAPT, protože ráda pracuji s těmi nejlepšími. Způsob práce a individuální přístup ke každému klientovi s podporou vědecko-lékařské rady je přesně to, co jsem hledala. 

 

Ráda pomáhám všem, kteří chtějí zlepšit své zdraví, stravovací a životní návyky, zhubnout nebo přibrat. A samozřejmě maminkám s dětmi a ženám, které touží otěhotnět.

 

Když vidím, jak se mění životy klientů, jak mají víc energie a radosti, přináší mi to radost a chuť do další práce a vzdělávání.

Vzdělání

 • Akreditovaný kurz MŠMT ČR Poradce pro výživu, Mahra s.r.o.

 • Kurz Child nutrition and cooking, Stanford univerzity

 • Jednoleté studium naturopatické péče o zdraví člověka, Škola klinické naturopatie

 • Výživové poradenství se specializací na rostlinnou stravu, Česká veganská společnost

 • Autoimmune Paleo AIP Certified Coach

AIPLogo_coach_customize.tif
Marta Jabůrková
Marta-Jabůrková.jpeg

O zdravý životní styl se zajímám už od studentských let. Uplatňuji ho ve svém životě a trpělivě ho podsouvám i své rodině. 

 

Vždy mě velmi motivovalo a těšilo, když jsem mohla "svého člověka" podpořit, posunout dál a přispět podporou či radou k jeho úspěchu. Každá klientka či klient jsou pro mne velkou inspirací. Vážím si jejich rozhodnutí udělat v životě změnu a věnovat péči svému tělu a zdraví. Ke každému přistupuji šetrně a s cílem trvalé pozitivní změny.

 

Velmi mne těší, že se v profesi mohu realizovat jako výživová specialistka ve společnosti Nutriadapt, jejíž systém a poradenství považuji za nejpropracovanější výživové poradenství v ČR.

 

Změna váhy, jídelníčku a způsobu života klientů u nás v Nuriadapt není postavena na krátkodobém efektu a využívání instatntních či jiných podobných přípravků, ale na vedení k zdravému životnímu stylu. Jedině to je dlouhodobě udržitelná cesta k zdravému a radostnému životu.

 

Vzdělání

 • Osvědčení o profesní kvalifikaci Výživový poradce před autorizovanou osobou

 • Certifikovaný StyleLife coach

 • Absolvent Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ, obor Psychosomatika

Radka Symon
Radka_Symon.jpeg

Výživovému poradenství se věnuji více než 10 let. Za tu dobu jsem pomohla stovkám klientů a pomohla jim zredukovat váhu o více 5.500 kg.

 

Jsem absolventkou kurzů masáží a fitness trenéra a i tyto oblasti denně promítám do života svých klientů. V našich tělech jedno ovlivňuje druhé a vše souvisí se vším. 


Jsem velice ráda, že se stále více a více klientů zajímá o své zdraví a kondici a právě já mám tu šanci pomoci jim na cestě ke zdravému životnímu stylu.

Vzdělání

 • Poradce pro výživu ACTIVE WELLNESS

 • Certifikovaný Výživový poradce NUTRIADAPT 

 • Fitness trenér

 • Masáže

PŘIJĎTE K NÁM
bottom of page