OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zuzana Štádlerová

Vážení přátelé, otevřeně přiznávám, že jsem v podstatě líná a pohodlná. Nerada sportuji. Když už, tak si občas ráda sednu na kolo, na kánoi či na koně (tak 1x za rok), a vůbec na vše, na čem se sedí ... :-). Též ráda chodím. Moje váha byla do mých 40 let v pohodě, ať jsem jedla, co jsem jedla, takže jsem nikdy žádnou dietu nedržela. Ale po čtyřicítce jsem začala přibývat na váze. Zuzana Štádlerová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Když jsem přibrala za 3 roky z obvyklých a oblíbených 65 kg 10 kg navíc (měřím 168 cm) a byla stále unavenější, uvažovala jsem, jak to zabrzdit, aniž bych musela nějak výrazně měnit svůj životní styl. Až mi na jaře 2015 padly do oka informace na netu o metodě dosažení trvale příjemné tělesné váhy za pomoci dlouhodobého individuálního vedení odbornými poradci ve firmě Svět zdraví.

Tak jsem si řekla, že to zkusím. Mám totiž ráda vše vyzkoušené, co doopravdy funguje. Jejich metoda sem díky individuálnímu přístupu rozhodně patří. V berounské pobočce Světa zdraví se mi již půl roku věnuje bezva poradkyně Erika Carvánová. Nejdříve určila můj typ metabolismu (je jich několik), pak vypracovala několika stránkový elaborát a v něm mj. soupis potravin, které mému metabolismu nedělají dobře, a těch, které mi naopak pomohou zhubnout.

Je to vše řízeno dle indických ajurvéd, což jsou tisíce let staré osvědčené metody zdravého způsobu života. Začala jsem se tím řídit a světe div se, za 4 měsíce jsem byla v pase o 7 cm užší! Paráda, ne? To šel pryč velký koláč tuku na břiše. Přitom se hýbu stále stejně málo jako před 1. návštěvou Světa zdraví. A nemusím si ani při jídle přepočítávat kilojouly.

Samozřejmě, že změna je jen na mně. Oni to za mně neudělají. Ale je to příjemné hubnutí, protože i potraviny, které mému organismu škodí (jahody, pistácie, kukuřice, olivy, uzeniny, jedovaté hotové potraviny z obchodů, pšenice, vepřové, kachní, husí maso aj.), nejsou zcela zakázány. Mohu si je jednou za čas dát (jahody jsem si dávala v červnu, když byly v přírodě, olivy jsem měla sice dříve ráda, ale v pohodě se bez nich obejdu, vepřové mě nikdy nelákalo atd.).

Takže vlastně nic zakázáno úplně není. A to je fajn. A pšenice? Když dělám jíšku, dělám jí polovinu, než dříve. Kupuji-li chleba, pak pšenično-žitný, aby v něm nebyla jen pšenice atd. A světe, div se – funguje to. Přibližně půl kila měsíčně jde v klidu dolů. Jídelníček rodiny jsem rozhodně nezměnila, jen dělám o něco více salátů (dříve skoro žádné). Jím každé 2-3 hodiny, jak mi doporučili, aby tělo nepocítilo hlad a netvořilo zbytečně zásoby. Díky jejich metodě jsem úplně přestala mít chuť na cukrovinky, na uzeniny a jiné nezdravé „dobroty“. Přestala jsem mít zažívací problémy (ve střevech) a cítím se celkově daleko lépe.

Zuzana Štádlerová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BerounA tu jen pro zajímavost několik hodnot: 1) váha – na začátku jsem vážila 73,1 kg (dle mé váhy 75 kg) a teď po 4 měsících 71,6 kg (dle mé váhy 72 kg), 2) tuk – na začátku tvořil 32,4 % mého těla a vážil 23,7 kg a nyní tvoří 28,9 % a váží 20,7 kg, 3) svaly – na začátku vážily 49,4 kg a nyní mé svaly přibyli a váží 50,9 kg.

Všem, kdo chtějí trvale změnit své stravovací návyky, aniž by se příliš museli omezovat a chtějí v klidu postupně zhubnout bez jojo efektu, pocítit daleko více životní energie a vidět, že jejich tělo je krásné, přeji, aby Svět zdraví sami vyzkoušeli, až budou rozhodnuti sami pro sebe něco málo udělat a z výsledku se radovat. Doprovázení odborníky Světa zdraví je příjemné a vůbec neplatí, že by podmínkou využívání jejich programu byla koupě některého z potravinových doplňků, takže vás to neotráví. A to je další důležitý fakt. S pozdravem a přáním bezva života Z. Štádlerová

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber4.JPG

Oblíbené odkazy