OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Yvona Haklová

Nikdy jsem si nemyslela,že budu někdy bojovat s nadváhou, v mládí jsem měla spíše podváhu a chtěli mne páni doktoři posílat do ozdravoven, ale mé mateřství a věk mi začaly přidávat tukové polštářky. Při mé výšce 155 cm jsem byla už na 73 kg, což mi dělalo problémy s klouby, zažíváním i dechem. Samozřejmě jsem zkoušela různé diety, ale vždy to dopadlo špatně, tělo vyhladovělo, a pak se dostavily zdravotní problémy a následně jojo efekt. Za chvíli kila byla zpět.

Loni na podzim jsem si řekla dost, musím nad tou mojí váhou nějak vyzrát. Při surfování na internetu jsem objevila stránky Světa zdraví, zjistila, že jejich pobočka se nachází jen pár kroků od mého bydliště, a pak to bylo už rychlé, objednala jsem se a začala hubnout pod rukou zkušeného výživového poradce.

Šlo to těžce, ale dřina a disciplína se vyplatila, a při každé kontrole bylo znát, že kila jdou dolů. Stačilo jíst 5x denně doporučenou stravu a cvičit a výsledky se brzy dostavily.    

Bilance po 3 měsících je 10 kg tuku pryč a k tomu mÍnus 14 cm v pase a 9 cm přes boky, takže musím zcela obnovit šatník, protože mám o 2 velikosti menší oblečení.

Všem vřele doporučuji Svět zdraví. Dokážou tam zázraky s vaším tělem. Přesně tam totiž vědí, co vaše tělo potřebuje, aby bylo zdravé a nebylo obtěžkáno tuky. Vyzkoušejte Svět zdraví = svět splněných přání.

Yvona Haklová 49 let

Yvona Haklová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun Yvona Haklová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Martina Fleglová - Výživová poradkyně Světa zdraví Beroun

Oblíbené odkazy