OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Věra Fritschová

Měla jsem moc hezkou oslavu svých šedesátin. Měli jsme to v hotelu „U Bartáků“. Syn mi udělal velké překvapení. Pozval na oslavu celou kapelu se zpěvačkou. Bylo to moc hezké, všichni se bavili a tancovali.  Dostala jsem plno květin. A to je začátek mých potíží.

Protože mám ráda na spaní chlad, dala jsem všechny květiny do ložnice, aby byly ve studenu. Ovšem když jsem se ráno probudila, nemohla jsem vstát, bylo mi strašně špatně. Syn musel zavolat záchranku. Od té doby jsem se nemohla dostat do svých „zdravých kolejí“. Brala jsem léky na vysoký tlak, ale ten jsem měla opačný – nízký. Byla jsem zdravotně celá rozhozená. Potom jsem viděla fotky z mé oslavy a úplně jsem se zhrozila, jak jsem tlustá, skoro bych řekla oteklá.

Tehdy jsem se léčila i s páteří. Zeť nemohl poslouchat moje naříkání a řekl dceři, jestli chce mít zdravou babičku, tak s tím musí něco udělat. Šel a objednal mě u společnosti „Svět zdraví Verona“ a vše zaplatil. Protože mi opravdu nebylo dobře, tak jsem se rozhodla, že to budu dodržovat. Výsledky z laboratoře byly všechny přes limit, tak to byla poslední kapka.

Koupila jsem si zdravotní kávu, srdíčka a paní specialistka mi dala plno rad a propagačních materiálů a hlavně můj program, který vytvořila dle mé krevní skupiny. Do této doby jsem nejedla skoro žádné ovoce a málo zeleniny a vůbec žádné jogurty. Bylo to pro mě dost těžké, ale já jsem zásadová a ještě jsem chtěla všem ukázat, že to dokážu.

A skutečně jsem během tří měsíců shodila 11 kg. To ale není jen změnou stravování, ale také sportem. Jezdím denně na kole alespoň 30 minut nebo chodím na procházky. Od této doby, když vidím „tlustého“ člověka, tak si říkám, že s tím nic nedělá, když je to tak „lehké“. Od té doby neberu žádné léky na tlak a cítím se moc dobře. Tímto bych chtěla všem, co se na mém zhubnutí podíleli, poděkovat. Hlavně paní Štěpánce Šťástkové.

Děkuji, Fritschová

Věra Fritschová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Věra Fritschová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Martina Fleglová - Výživová poradkyně Světa zdraví Beroun

Oblíbené odkazy