OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Růžena Jakoubková

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. V minulosti, jsem zkoušela různé diety, přípravky na hubnutí, ale vždy se mi váha vrátila. Měla jsem pohybové problémy, brala jsem léky na vysoký krevní tlak, tak jsem se rozhodla objednat do Světa zdraví. Začala jsem v březnu 2015 v Berouně s váhou 101,3 kg.

Po vřelém přivítání v recepci, si mě převzala specialistka paní Mgr. Sandra Štoudová, která mi vysvětlila mé chyby při stravování  a navrhla  mi roční program. Dostala jsem rozpis doporučených a nedoporučených potravin, vysvětlila mi velice ochotně můj stravovací plán, mohla jsem volat pro informace a zbytek byl na mně. Na kontrolu chodím po 14 dnech a hned první kontrola ukázala – 3,3 kg. To byla pro mě velká motivace.

Jedla jsem 5x denně, mnohem více potravin, než před začátkem hubnutí. Akorát jsem dodržovala navržený plán. První měsíc pro mě byl horší, než jsem zjistila, kde mám nakupovat potraviny. Paní Sandra mi se vším ochotně pomohla, doporučila mi prodejny, kde jsem vše sehnala. Zhubla jsem 25 kg za 8 měsíců a pokračuji.

Zlepšil se můj zdravotní stav, cítím se mnohem lépe, nepálí mě žáha, nebolí žaludek, zlepšil se mi tlak, pohybově jsem na tom lépe, prostě super. Moc děkuji a doporučuji  všem.

Růžena Jakoubková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Růžena Jakoubková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy