OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petr Procházka, Beroun

Dobrý den, jmenuji se Petr a je mi 49 let. Koncem roku 2012 mě pozval můj kamarád k otestování fyzické kondice na jeho nové testovací lince, kterou potřeboval vyzkoušet.  Protože jsem pravidelně sportoval (cyklistika, spinning, plavání) rozhodl jsem se, že to vyzkouším a dozvím, jak na tom skutečně jsem. Výsledek mě překvapil. Mile i nemile. Zjistil jsem, že fyzická kondice je na dobré úrovni, ale také jsem zjistil, že podíl svaloviny, tuku, vnitřního tuku a vody na celkové váze, která byla 94,7 kg, není optimální. 

Jak to dostat do souladu jsem se ale z testu nedozvěděl a ani kamarád neporadil. Z toho důvodu jsem hledal na internetu různé rady. Zaujala mě nabídka Světa zdraví na sestavení jídelníčku na míru podle metabolického typu. Ke svému překvapení jsem zjistil, že v Berouně, kde bydlím, je pobočka Světa zdraví VERONA, která má navíc sídlo nedaleko mého trvalého bydliště. Podíval jsem se na jejich stránky a po chvíli jsem vyplnil přihlašovací formulář. Za několik dní už jsem šel na první konzultaci, na kterou jsem si připravil svůj jídelníček. Petr Procházka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA - Beroun

Měl jsem obavu, zda změna jídelníčku nebude moc radikální. Prvním měřením se potvrdily výsledky z testovací linky a došlo i k sestavení jídelníčku, který mi měl pomoci k nastavení vnitřní rovnováhy. Docela mě překvapilo, že druhy potravin a surovin k přípravě jídla, které byly pro můj typ vhodné, se u nás doma používaly. Specialistka Světa zdraví Verona paní Štěpánka Šťástková mi sestavila typy a rozvrh jídla a teď již bylo na mě, jak budu rozvrh dodržovat. Po 20 dnech jsem šel na druhou konzultaci a byl jsem zvědavý, zda došlo k nějaké změně, i když jsem tušil, že to nebude špatné, neboť oblečení mě začínalo být poněkud volnější.

Další měření tušení potvrdilo, a já měl radost, že nastoupená cesta je správná. V současné době došlo k úpravě váhy na 88,6 kg, došlo k nárůstu svaloviny a snížení podílu vnitřního tuku. Myslím, že mé rozhodnutí poradit se ve Světě zdraví Verona se mi vyplatilo, cítím se lépe a mé oblečení je mi volnější.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber4.JPG

Oblíbené odkazy