OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petr Nový

Jmenuji se Petr Nový a bydlím ve Lhotě u Lochovic. Můj příběh začal už dávno. Už jako malý kluk jsem byl dosti obézní díky mé babičce, která to sice se mnou myslela dobře, ale s mojí váhou to už tenkrát nebylo v pořádku.

Potom jsem ve školném věku začal provozovat rychlostní kanoistiku a vše se dalo do pořádku. Ale v patnácti letech jsem musel s vrcholovým sportem skončit na doporučení lékaře. Nicméně moje váha se udržovala v pohodě až do příchodu z vojny. A potom to už šlo jenom nahoru. Práce na stavbě na různých postech přinášela dosti pohybu, ale oblíbil jsem si posezení u piva. Poté, co jsem začal jezdit služebním autem už to jelo. Sice pomalu, ale neustále.

Takže po deseti letech z toho bylo 110 kilo. Po revoluci jsem začal dělat na IČO a měl pár zaměstnanců. Přišel stres kvůli neplacení za práci, a tak byla útěcha v jídle. Nejlépe se najíst vždy večer a dobře. Abych to zkrátil, ta váha se během dvaceti let vyšplhala na hrůzostrašných 132 kilo. To byl pro mě ten mezník. Řekl jsem si konečně dost a začal hledat na internetu.

Ze všech možných nabídek jsem si vybral Svět zdraví v Berouně. A dnes vím, že jsem udělal dobře. Mám pryč cca 30 kg a vše je mnohem lepší. Vše jsem dosáhl úpravou jídelníčku, neboť pohybu mám na stavbě přes den víc než dost. Přesvědčil jsem se, že to funguje a mohu jen vřele doporučit.

Petr Nový PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Petr Nový PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Alena Kodetová - Asistentka Světa zdraví Beroun

Oblíbené odkazy