OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petr Brynda

Jmenuji se Petr a je mi 26 let. Před více než 2 lety jsem začal chodit se svojí současnou přítelkyní a změnil se tak můj životní styl. Tak trochu jsem se „usadil“, začaly teplé večeře typu pizza, toasty, těstoviny, nezdravé večeře v restauracích a v neposlední řadě večerní posezení u vína. Běhěm 2 let jsem nabral 25 kilo, protože jsem své porce stále navyšoval, samozřejmě nezdravým jídlem. Jelikož jsem zdravotník a chodím každý rok na pravidelné kontroly, zjistili mi i vysoký krevní tlak a nasadily prášky.

Na sport jsem úplně zanevřel a když jsem nejedl, tak jsem koukal na filmy nebo polehával a čekal na večer až se pořádně „nadlábnu“. Sice jsem zkoušel nějaké diety, ale bez výsledku, protože když jsem přes den jedl „zdravě“ tak večer jsem všechno zabil pizzou a vínem. 

V červnu 2013 moje přítelkyně narazila na internetu na svět zdraví a rozhodl jsem se to zkusit. Ze začátku jsem tomu nevěřil, ale snažil jsem se dodržovat jídelníček podle instrukcí a začít tak trochu sportovat. Skončily večeře u pizzy a vína a začal jsem víc jíst zeleninu, ovoce, ryby a jiné zdravější věci o kterých jsem do té doby ani nevěděl a netušil jsem, že zdravá strava může být i chutná. Po půl roce změny životního stylu (ale ne drastického, občas něco poruším) jsem shodil 20 kilo a cítím se o mnoho lépe. Uplavu více bazénu, uběhnu bez zadýchání a zastavení více metrů a hlavně můj krevní tlak se vrátil do normálních hodnot a jsem opět bez prášků.

Díky paní Štěpánce a podpoře rodiny dnes vím, že shodit „pár“ kilo navíc není nemožné.

Petr Brynda Svět zdraví Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber2.JPG

Oblíbené odkazy