OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Kontaktní formulář nový

Objednejte se, nebo se nás zeptejte

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci s naším výživovým specialistou. Konzultace trvá cca 45-60 minut a zahrnuje:

  • komplexní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví
  • osobní tipy na míru
  • navržení vhodného postupu pro trvalé snížení váhy

Cena konzultace s nutričním specialistou Světa zdraví je pouze 400 Kč a k tomu komplexní diagnostika Vašeho těla na tělesném analyzátoru TANITA za 200 Kč.

POZOR Nyní máte možnost získat konzultaci s nutriční specialistkou Světa zdraví včetně diagnostiky Vašeho těla zcela ZDARMA! Ušetříte tedy 600 Kč a uděláte první krok na cestě ke zdraví a skvělé kondici! 

Zaregistrujete-li se prostřednictvím formuláře níže, naše asistentka Vám zavolá a dohodne s Vámi termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Akce platí pouze pro Vaši první návštěvu v naší poradně a pro první sjednaný termín.

Pokud k nám přijedete autem, nemusíte mít obavy o parkování. U nás pohodlně a zdarma zaparkujete v areálu přímo u provozovny. Těšíme se na Vás!

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber3.JPG

Oblíbené odkazy