OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Milan Palek

Ty tkaničky! Je mi 51 let, měřím 172 cm a dlouho se mi dařilo držet si váhu kolem 80 kg. Nějaké to kilo navíc se mi vždycky dařilo shodit větší fyzickou aktivitou, nikdy jsem nedržel žádnou dietu. Vždycky jsem sportoval a pohybu se nebráním ani dnes.

S přibývajícími lety jsem ale postupně nabíral na hmotnosti. Zásadní změna přišla v roce 2013, kdy jsem během roku přibral celých 10 kg. To i přes to, že jsem sportoval pravidelně třikrát týdně. Se svojí výškou jsem se dostal na hmotnost celých 100 kg. Pohyb nepomáhal a dostal jsem se do stavu, kdy jsem se začal zadýchávat. Problémem začalo být i obyčejné zavázání tkaniček u bot. To rozhodlo. Protože moje osvědčené metody přestaly fungovat, bylo mi jasné, že potřebuji odbornou pomoc.

Na základě referencí jsme se společně s manželkou rozhodli navštívit Svět zdraví v Berouně. Řekli jsme si, že pokud máme změnit stravovací návyky, bude lepší, když se změna bude týkat nás obou a budeme vědět, jak na to. Důležitou roli hraje samozřejmě i vzájemná podpora. Se změnou jsem začal 24. ledna a do poloviny června se mi podařilo zhubnout 16 kg. Cítím se zase dobře, žádné zadýchávání a zavazování tkaniček mi už nedělá žádné problémy. A navíc mě těší, když si změny mojí hmotnosti a objemu všimne někdo z okolí.

Milan Palek PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Milan Palek PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy