OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Markéta Mrkvičková

Ahoj, jmenuji se Markéta a je mi 24 let. Už od malinka jsem byla silnější, takže se dá říct, že jsem na to byla víceméně zvyklá. Občas jsem však měla období, kdy jsem se chtěla přebytečných kil zbavit, tak jsem se pustila do diet, to jsem ale vydržela 14 dní, maximálně měsíc. Horší bylo, že za chvilku byla ta kila zpátky a to i s úroky. Když mi v létě váha ukázala 87kg řekla jsem si: „A dost“. Hledala jsem na internetu výživové poradenství v našem městě a objevila jsem Svět zdraví, jejich metoda se mi moc líbila a po přečtení několika příběhů jsem neváhala a domluvila si termín první návštěvy. 

Přivítala mě moc příjemná slečna Adéla, se kterou jsme prošli můj teď již starý jídelníček a rozebrali výsledky analýzy. Když jsem zjistila, kolik nosím tuku a na kolik se cítí mé tělo (46let), tak jsem byla stoprocentně rozhodnutá, že to takhle dál nenechám a že s těmi kily musím zatočit. Se slečnou Adélou jsme se domluvili na ročním programu. Po týdnu jsem dostala jídelníček, kde jsem mezi nedoporučenými potravinami našla má oblíbená rajčata a papriku, jakékoliv jiné maso než kuřecí, slepičí, ryby a občas hovězí. Takže nebylo úplně jednoduché se s tím poprat, ale snažila jsem se. Bohužel na první kontrole jsem zjistila, že dělám spoustu chyb, které mi byly jasně vysvětleny a od té doby už vše dělám, jak mám. První hřích přišel až po 2 měsících a pak každých 14 dní jsem si nějaký ten hříšek dopřála.

Také jsem zařadila cvičení, bez něho by to zkrátka nešlo. Cvičím asi 5-6x týdně doma, v posilovně nebo si jdu zaplavat. Na začátku mi pomohla velmi 30ti denní výzva, kdy jsem cvičila Online výzvu s Marikou. Díky této výzvě jsem si vypěstovala závislost na cvičení - když den necvičím, tak už mi cvičení chybí. Občas se stane, že se mi chce cvičit už večer, a to jsem cvičila ráno

Důležitá je také motivace, bez které by se mi hublo velmi špatně. První a hlavní bylo moje zdraví, mé klouby a také pohled do zrcadla, ale to vám málokdy vydrží celou dobu, a tak jsem si musela motivaci udržovat. K tomu mi pomáhaly příběhy lidí, kteří to již dokázali. Tyto příběhy jsem našla tady na stránkách Světa zdraví a také na facebookových stránkách 30ti denní výzvy…..

A výsledek? Za 4 měsíce mám dole 18kg, ano není to čistě pouze tuk. Jak jsem již říkala, dělala jsem ze začátku chyby a ztrácela jsem i svalovinu, ale nyní hubnu snad již správně, přibírám vodu a svaly a tuky jdou dolů (Vánoce neberu v potaz, hřešila jsem a tělo se mi za to odměnilo 2kg tuku navíc, ale vím jak na ně, takže jsem se s nimi již po 17 dnech rozloučila).

Držím Vám všem palce, ať dokážete, co si přejete

Markéta Mrkvičková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Markéta Mrkvičková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

 

 

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber2.JPG

Oblíbené odkazy