OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marie Štěpničková

Možná, že už to některé znáte ... Jiné to zcela určitě potká ... Člověku táhne padesátka, odtáhlo mládí, menstruace, aj. (doplňte si samy, milé dámy) a přitáhne pocit, že to není ještě ztracené – těch „feš předskokanek“ jsou mezi námi děvčaty  mraky – jen se rozhlédněte.

Ale je třeba pro to něco udělat ... Jenže … A pak jsem se jednoho dne uviděla na fotce (ta khaki sukénka a bílá, pruhovaná vestička). Dost jsem ztuhla, nějak jsem si pořád namlouvala, že to jde … Ale dávno to nebyla pravda!!!!

Od dětství mám v uchu jednu větu. „Holčičko, Tebe doma nekrmí ...“, už mi dlouho nerezonovala. Řekl mi to chlapec, kterého jsme všechny holky z ulice milovaly, bohužel si mě všiml, ale jinak, než jsem si představovala. A tak jsem tenkrát ve svých 13 letech (baculka, 72 kg na 152 cm) dokázala za rok zhubnout na přijatelných 65 kg, a tuto váhu jsem si plus mínus držela až do zmíněné skoro padesátky. A teď opět těch 72 kg.

Věděla jsem, že to bude běh na dlouhou trať – mlsná huba, spousta stravovacích zlozvyků, jistá pohodlnost a chtě nechtě – věk ... Sama to určitě nedokážu, řekla jsem si. Ale s kým? A náhoda (náhoda?) mi jednoho večera přihrála reklamu Světa zdraví. V okamžiku, kdy jsem přišla na jeho stránky, se v rohu obrazovky objevilo chatovací dialogové okno s dotazem: „s čím Vám můžu pomoci?“  Reagovala jsem spontánně, ZHUBNOUT CHCI, odepsala jsem. A pak už to šlo jako na drátkách.

To, co jsem chtěla, jsem dostala „do hlavy“. Ve Světě zdraví mi „ušili“ jídelníček na míru a v textu jsem našla povzbudivou větu, že mi to půjde dobře. :o) Od září do března jsem spokojeně a bez hladu shodila baťůžek 10 kg. Ale shodila jsem i spoustu dalších batůžků: bolest v zádech, bolest v kyčlích, pocit méněcennosti v přítomnosti štíhlých dobře vypadajících paní a slečen. Přibyla mi radost ze života, ze sebe a sebevědomí.

Marie Štěpničková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Marie Štěpničková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Martina Fleglová - Výživová poradkyně Světa zdraví Beroun

Oblíbené odkazy