OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marie Pěkná

Moje hubnutí začalo úpravou stravovacích návyků a jídelníčku asi před půl rokem. Již delší dobu jsem zkoušela zhubnout pomocí různých diet a hladověním. Vždy se dostavil jo-jo efekt a kila šla nahoru. Pak se mně stala vzorem kolegyně, která zeštíhlela a přitom se stravovala v jídelně. Poradila mi Svět zdraví v Berouně.

Hned jsem Svět zdraví kontaktovala přes internet a domluvila si konzultaci. Za týden po konzultaci jsem dostala vzorový jídelníček a manuál k tomu kdy, co a kolik jíst a pít. Nakoupila jsem si potraviny vhodné pro můj metabolický typ a začala s přípravou jídla do krabiček, přičemž obědy si pečlivě vybírám v jídelně. Hubnutí se rozjelo velmi rychle. Pochopila jsem, že nemůžu držet dietu, když mám neustále hlad, ale že musím pravidelně jíst a pít. Velkou motivací bylo i pravidelné měření a vážení, možnost poradit se a konzultovat svůj jídelníček s odborníkem. Věděla jsem, že tentokrát hubnu správně, ubývají mi tuky a přibývá svalová hmota a hydratace.

Velmi mě potěšilo, že jsem zeštíhlela 12 cm přes břicho, 14 cm přes boky a 6 cm přes stehna. Po každé návštěvě jsem ze skříně vytahovala oblečky, do kterých už jsem se zase vešla.

M. P. 

Marie Pěkná PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA BerounMarie Pěkná - Svět zdraví Beroun


Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber1.JPG

Oblíbené odkazy