OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Říha

Dobrý den, jmenuji se Karel, je mi 59 let, měřím 175 cm a bohužel jsem vážil 104 kg, tj. 22 kg nad správnou váhu. Zatím jsem si nadváhu nepřipouštěl, ale s příznaky nadváhy jsem se potýkal i já. Například – kalhoty nošené pod bříškem, boty pouze bez tkaniček, vyhýbání se chůzi do schodů a jiné. Po vyšetření u praktického lékaře jsem byl s výsledky (např. s vysokým krevním tlakem, vysokým obsahem cukru, vysokým obsahem vnitřního tuku – cholesterolu a přesoleným organismem) znepokojen.

Věděl jsem, že změnu ve stravování sám bez odborné pomoci nezvládnu. Proto jsem vyhledal odbornou pomoc ve Světě zdraví.  Zde jsem podstoupil vyšetření a konzultační sezení. Poté jsem se zařadil mezi klienty tohoto zařízení na 6 měsíců, respektive na 15 konzultací, zhruba po 14 dnech. Byl mi zde sestaven jídelníček na míru. Při každé konzultaci po kontrole vážení a měření probíhá debata o minulých dnech a společně řešíme vzniklé problémy, abychom společně dosáhli vytyčeného cíle, tj. v mém případě zhubnout o 20 kg, srovnat hladinu cukru a tuku v organismu a dostat tlak do normálu. Děkuji Štěpánce Šťástkové.

Karel Říha PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Karel Říha PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber4.JPG

Oblíbené odkazy