OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jitka Topolová

Se svojí váhou jsem začala mít problém až kolem svých čtyřicetin. Kila šla pomalu a postupně nahoru, až se vyšplhala na 85 kg. Mezitím jsem nárazově, ale vždy krátkodobě, vyzkoušela různé diety s různými výsledky. Něco málo jsem skoro vždy zhubla, ale za pár týdnů zase spolehlivě nabrala. Tak jsem si řekla, že bude nejlepší se obrátit na odbornou pomoc a obrátila jsem se na Svět zdraví v Berouně.

Po první nezávazné konzultaci v příjemném prostředí a velmi milou poradkyní, bylo rozhodnuto. Na první schůzce došlo ke zvážení na speciální váze a obdržela jsem né zrovna povzbudivé výsledky mého stávajícího stavu s odborným výkladem, jsem věděla, že mé rozhodnutí bylo správné.

Byl mi sestaven osobní výživový plán podle nutriční  typologie s doporučenými potravinami a dalšími radami. Např. Jak a co jíst v určitou dobu, kterým potravinám se vyhýbat, jak se hýbat atd.

Začala jsem pravidelně snídat, svačit, nakupovat zdravé potraviny ve zdravých výživách, vyhledávat zdravé recepty na vaření, sledovat etikety na výrobcích. Ze svého jídelníčku jsem vyřadila sladkosti, ale hlavně slané dobrůtky, hlídala jsem si pitný režim, snažila jsem se více hýbat. Nejvíce se mi líbilo, že jsem striktně nemusela dodržovat nějaký předepsaný jídelníček a převažovat porce potravin. První dva měsíce jsem si zapisovala z čeho se skládal můj denní přísun potravin a své pohybové aktivity. To bylo kromě převážení i tématem schůzek se slečnou Erikou.

Jak jsem byla na sebe pyšná, když se dařilo zhubnout alespoň něco a byla jsem pochválena. K mému překvapení i změnit své stravovací návyky mi nedělalo velké problémy. Po třech měsících si mé ubývající váhy začalo všímat i mé okolí a tím narůstalo mé sebevědomí, ale hlavně i chuť vydržet.

Po půl roce jsem se dostala na váhu 76 kg a co je hlavní, ztratila jsem 7 kg tuku. Můj metabolický věk se snížil. Ještě nejsem úplně spokojená, ale už vím jak na to a ještě boj nevzdávám, ale hlavně, funguje to!

Jitka Topolová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

 Jitka Topolová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

BE_Carvanova_Erika_1.jpg

Oblíbené odkazy