OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslava Štětková

Dobrý den, je mi 59 let. Moje váha se léty vyšplhala na celých 104 kg při výšce 161 cm. Před Vánocemi jsem zašla k obvodní doktorce, která mi udělala celkové vyšetření. Zjistili mi vyšší cholesterol. Kolegyně v zaměstnání začaly po novém roce držet dělenou stravu a já si to nemohla srovnat v hlavě – hubla jsem, ale pomalu.

Koncem března 2014 jsem se objednala do Světa zdraví a vše začalo fungovat, jak má. Má váha šla dolů. Najednou jsem měla radost z toho, že jsem začala chodit na pravidelnou stolici, což mi dělalo celý život potíže. S postupem paní Šťástkové jsem moc spokojená a všem doporučuji ji navštívit. Všechno jde, když se chce.

Zhubla jsem 14 kilo a váhu si držím už 4 měsíce. Snad to půjde ještě dolů. Mám radost, když mě lidé na ulici potkávají a říkají: Tobě to sluší, ty jsi zhubla. Nakoupila jsem si i nové oblečení a něco dokonce zdědila po dceři.

Jaroslava Štětková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Jaroslava Štětková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

BE_Carvanova_Erika_1.jpg

Oblíbené odkazy