OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslav Kříž

Jednoho dne jsem se rozhodl, že bych měl se svou postavou něco dělat. To, že člověk tloustne, si ani moc neuvědomuje, ale jednou zjistí, že obouvání bot a zavazování tkaniček přes narůstající břicho jde stále hůře.

Na internetu jsem hledal jak zhubnout a narazil jsem na společnost Svět zdraví VERONA v Berouně. Jejich prezentace mě zaujala, a tak jsem se objednal na konzultaci. Vše mi bylo důkladně vysvětleno. Rozhodl jsem se pro šestiměsíční program redukce váhy a úpravy jídelníčku.

Začal jsem 2. února 2015 s váhou 85.4 kg a obvodem pasu 112 cm. Prvních 14 dní nebylo jednoduchých, ale popral jsem se s tím – tělo si zvyklo. Potom už stačilo jen vydržet a nepolevit – i když jsem občas zhřešil.

Po půl roce se cítím mnohem lépe, tkaničky si zavazuji už bez problémů. Váha je nyní 81,2 Kg a obvod pasu mám 97 cm. Tímto děkuji výživové specialistce Tereze Adámkové za rady, postřehy a podporu.

Jaroslav Kříž PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun Jaroslav Kříž PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy