OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Jak to funguje?

Jak to funguje?

1 Unikátní diagnostika

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji. Zjistíte aktuální stav vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá vaše tělo zevnitř.

2. Individuální plán

Na základě diagnostiky a konzultace s naším specialistou získáte konkrétní rady a doporučení pro zlepšení vaší tělesné kondice a snížení váhy.

Součástí může být i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Toto vyšetření umožní naším specialistům lépe nastavit váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli. 

Individuální dietní plán podle Nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru", proto nebude obtížné ho dodržovat.

3. Odborná péče

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

Klikněte a získejte individuální konzultaci se specialistou.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy