OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ivana Kaiserová

Chtěla jsem se zase líbit

Sama sobě a samozřejmě okolí. A také se dobře cítit. Mám 3 malé děti a držet s nimi tempo je náročné. Která z nás by nechtěla být dokonalou mámou, která vyběhne schody za pár vteřin a potom si jde zaskákat přes švihadlo? S 83 kily je to trochu pomalé.

Poté, co jsem prošla všemi možnými dietami a zkusila spoustu přípravků na hubnutí, jsem se rozhodla něco opravdu změnit. Navštívila jsem Svět zdraví v Berouně a na základě dotazníku a rozboru krve, jsem získala nový jídelníček. Ne vždy se mi podařilo přesně se držet instrukcí, ale s radou, že pokud je alespoň 70% potravin správných to je mnohem jednodušší. Myslím totiž, že není dobré trápit se nad každým nevhodným soustem, ale užít si jej, protože pokud se stále držíme plánu, tělo si s ním poradí. Třikrát týdně jsem přidala sport a rozhodně neběžím do schodů rychleji než děti, ale cítím se mnohem lépe, mému muži začaly chutnat saláty, i když k nim přikusuje klobásu a já mám pocit, že pozvolna začínám být krásná.

Děkuji pracovníkům berounské pobočky za podporu, hlavně tedy Tereze Adámkové za přístup a kulinářské tipy. Jsem si jistá, že ukončením programu, můj osobní program přeměny nekončí.

Ivana Kaiserová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun Ivana Kaiserová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy