OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Iva Sulíková

Při své první návštěvě ve Světě zdraví jsem měla 105,3 kg a po necelých čtyřech měsících docházení ke konzultacím jsem vážila 81 kg. Úbytek byl více než 20 kg. Jak je to možné?

Celý život jsme měla mírnou nadváhu a nějak jsem to neřešila, nezdálo se mi to závažné a důležité. S přibývajícími léty se však má váha pomalu zvyšovala a vyvrcholení nastalo, když se přehoupla padesátka a zároveň jsem přestala kouřit.

Asi bych nic neřešila, nebýt mé dcery, která se již nemohla dívat, jak se mi stupňují zdravotní problémy a váha se nebezpečně zvyšuje. Na internetu tedy našla dietologickou poradnu Svět zdraví, přečetla si její reference a přemluvila mě, abych šla alespoň na první konzultaci.

Po této schůzce mi bylo jasné, že musím se sebou něco udělat, neboť výsledky byly alarmující. Za vydatné podpory mé dcery a celé rodiny jsem se dala na zdravější životní styl doporučený touto poradnou a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. S úbytkem váhy jsem nadmíru spokojená a doufám, že půjdu s kily ještě dolů, neboť zatím stále zůstávám klientem Světa zdraví a hubnutí jsem ještě nevzdala.

Tímto chci poděkovat personálu dietologické poradny za milý a lidský přístup a zároveň také děkuji své dceři, protože bez její pomoci a podpory bych nenašla odvahu a vůli se svou váhou něco udělat.

Iva Sulíková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun Iva Sulíková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber2.JPG

Oblíbené odkazy