OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hanka

Dobrý den, jmenuji se Hanka a chci se s Vámi podělit o mé zkušenosti se SVĚTEM ZDRAVÍ. Měřím159 ana vánoce, kdy jsem si stoupla na osobní váhu, a čísílko ukazovalo 70, tak jsem si řekla A DOST…

Koupila jsem si knížku KRABIČKOVÁ DIETA a s nadšením, že zhubnu, jsem si každý den připravovala krabičky dle návodu. Toto jsem vydržela 2 měsíce, ale výsledek žádný. Váha nešla dolů a mé trávící problémy (pálení žáhy a nadýmání) a ještě k tomu stálá únava mě trápily stále více a více. Hanka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA - Beroun

Začala jsem brouzdat na internetu a narazila jsem na SVĚT ZDRAVÍ a ještě k tomu na pobočku v Berouně, což mám nejblíže k mému bydlišti. Druhý den jsem se objednala a vyrazila do Berouna. Tam mě čekalo milé překvapení… moc příjemný a milý přístup asistentky Niny a specialistky Štěpánky.

Ve SVĚTĚ  ZDRAVÍ  mi vytvořili komplexní nutriční typologii a osobní jídelniček, který se snažím opravdu dodržovat. Dozvěděla jsem se, které potraviny jsou pro mé tělo vhodné a které ne. Byla jsem velice překvapená, co vlastně bych ani neměla jíst. Můj minulý jídelníček se kompletně změnil a já jsem se pustila do toho nového. Navštěvuji prodejny se zdravou výživou a stále vymýšlím nová a nová jídla.

Ze začátku to pro mě byla opravdu velká změna, ale dnes mohu říci, že to stálo za to. Už jsem pochopila, co moje tělo potřebuje. Vlastně ani nevím, kdy mě naposledy pálila žáha, poobědová únava zmizela, a to čísílko na váze ukazuje 64.

Koncem května mám poslední návštěvu ve SVĚTĚ ZDRAVÍ a chtěla bych poděkovat za objevení nového životního stylu, ve kterém chci pokračovat. Určitě vím, že se ke starým stravovacím návykům nevrátím.

Štěpánko a Nino ještě jednou díky.

Hanka

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Martina Fleglová - Výživová poradkyně Světa zdraví Beroun

Oblíbené odkazy