OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

František Bláha

V roce 2012 jsem přestal hrát aktivně fotbal. Po roce a půl se moje váha pomalu šplhala nahoru. Od kolegyně z práce jsem se dozvěděl o Světě zdraví a vzal si kontakt na pobočku v Berouně.

2. ledna 2014 jsem byl na první návštěvě, kde mě poradkyně Štěpánka Šťástková zvážila, změřila a vysvětlila vše o zdravém stravování, hlavně pravidelném – nejlépe 5x denně, a také jak je důležitý pitný režim.

Po týdnu jsem se dostavil pro svůj jídelníček sestavený pro mou krevní skupinu „A“. Obdržel jsem tipy do začátku na různá jídla. Po půl roce, kdy moje váha klesla o 10 kg a obvod pasu o 10 cm, jsem spokojen.

Za půl roku vím, jak a kdy jíst, jak a kdy pít, a i když občas zhřeším … cítím se dobře.

František Bláha

František Bláha PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun František Bláha PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber4.JPG

Oblíbené odkazy