OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Eva Soukupová

Jednoho dne jsem náhodou na internetu objevila upoutávku na Svět zdraví v Berouně. Jelikož jsem se již několikrát neúspěšně pokusila shodit přebytečné kilogramy, tak jsem byla k této nabídce skeptická. Potom jsem si přečetla několik recenzí, kde jsem viděla lidi, kterým se podařilo díky Světu zdraví zhubnout, a rozhodla jsem se, že to zkusím.

V nedávné době se v mém životě událo několik velice smutných věcí -  smrt manžela, ztráta zaměstnání. Byla jsem téměř na dně, ale potom jsem si řekla, že přece život jde dál a já nemohu pořád jen truchlit a stěžovat si. Rozhodla jsem se, že musím něco udělat a žít trošku jinak, než dřív, kdy jsem se snažila obětovat všechno rodině a na mě nezbýval čas.  Začala jsem myslet taky trochu na sebe.

No a prvním krokem bylo udělat něco se svojí postavou. Vážila jsem v té tobě téměř 90 kg při výšce 162 cm. Navštívila jsem pobočku Světa zdraví v Berouně a už při první návštěvě jsem měla prima pocit – milí lidé, příjemné chování. Podle mojí krevní skupiny a životního stylu jsem dostala seznam doporučených a nedoporučených potravin. Překvapilo mě, jakou spoustu věcí budu moci jíst. A zase na druhé straně, spoustu věcí, o kterých jsem se domnívala, že jsou na hubnutí vhodné, jsem musela vyřadit.

Podle těchto pokynů jsem se naučila žít, k tomu jsem přidala více pohybu, cvičení, no a výsledek se dostavil. Během půl roku jsem shodila téměř 20 kg, ubylo mi 21cm v pase, 20cm přes boky, hodnoty tuku, svaloviny a vody v těle se dostaly na perfektní hodnoty. Cítím se skvěle, mám spoustu energie, upravil se mi vysoký krevní tlak, se kterým jsem se už spoustu let léčila.

Kompletně jsem musela vyměnit celý šatník, více se starám o sebe – manikúra, pedikúra, líčení, výlety s přáteli. V mém životě se objevil ještě někdo – člověk, kvůli kterému to všechno mělo cenu dělat. Rozumíme si skvěle, ve svém věku jsem s ním začala dokonce navštěvovat rockové koncerty a pronikám do tajů této skvělé muziky. Našla jsem nový smysl života a je to moc fajn.

Díky tomu, že jsem náhodou objevila tuto možnost, která od základu změnila můj život, se cítím výborně. Je to prima pocit, když mě lidé a známí potkávají a nevěří svým očím, co se to se mnou stalo. Proto moc děkuji všem bezva lidem z berounského Světa zdraví, bez nich bych to nikdy nedokázala. Všem, kdo chtějí se svým životem také něco udělat, vřele toto doporučuji.

Eva Soukupová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun Eva Soukupová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Beroun

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber2.JPG

Oblíbené odkazy