OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Eva Simrová

Je mi 44 let a měřím 157 cm. Moje váha se během pěti let vyšplhala na 94,80 kg. Občas jsem se pokoušela o nějakou dietu, ale jo-jo efekt na sebe nenechal dlouho čekat. Věděla jsem, že to bez odborné pomoci nezvládnu. Odvahu navštívit odbornou pomoc jsem v sobě však nenašla. Rodina se na mne domluvila a k narozeninám jsem dostala poukázku na ,,Vstupní konzultaci k nutriční poradkyni". Na doporučení jsem šla ke slečně Adéle Čížkové.

Dodržení jídelníčku a pohyb (plavání, joga a procházky) s pitným režimem fungovaly. Po několika návštěvách jsem viděla první výsledky, se kterými jsem byla moc spokojena. Opravdu to fungovalo i přesto, že pracuji na dvanáctihodinové denní a noční směny. Velmi důležitá byla i podpora rodiny a mé úžasné poradkyně. Sklízela jsem obdiv i od mého okolí. I to byla další motivace dosáhnout pro mne ještě před několika málo měsíci něčeho nedosažitelného. Svůj limit za půl roku být o 15 kg lehčí jsem zvládla za 4 měsíce. Zatím konečná váha za půl roku je o 20 kg méně.

Eva Simrová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Eva Simrová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Beroun nový malý.jpg

Oblíbené odkazy