OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Erika Plachá

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o velice dobrou zkušenost se Světem zdraví.

Když se blížily mé 37. narozeniny, v hlavě se mi neustále honila myšlenka, že věk nečeká a já bych se sebou měla začít něco dělat ... Na internetu jsem objevila velice příjemné stránky Světa zdraví a okamžitě jsem se rozhodla ho navštívit. Následovala návštěva a rozhodnutí, že do toho půjdu.

Začátky byly těžké, ale netrvalo dlouho a výsledky se začaly dostavovat. Změnila jsem jídelníček, objevila nové potraviny, vyzkoušela nové recepty, začala běhat a navíc zjistila, že je to vše moc příjemné. Po dlouhých letech přestaly bolesti zad i migrény.

Za podpory paní Štěpánky Šťástkové se mi za 5 měsíců podařilo odhodit 12 kilogramů a dostat se z konfekční velikosti 46 na "zatím" 40 a to hlavní, cítím se báječně.

Bez zdravého vaření už si to nedovedu představit a na běhu jsem si vybudovala závislost.

Ten pocit za to stojí. Proto všem, kteří se svojí váhou i zdravím začali bojovat, držím palce a věřte, že když budete mít pevnou vůli a hlavně chtít něco změnit, tak to dokážete!

Světu zdraví patří mé velké poděkování.

Erika Plachá

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy