OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Andrea P.

Nahoru, dolů, nahoru, dolů....snad stokrát během mého dospělého života ... jojo efekt jsem poprvé zažila v 18 letech poté, co jsem skoro hladověním zhubla cca 15 kg … po porodech a na mateřské se střídala období, kdy jsem zhubla a zas nabrala téměř během jednoho roku … a zase nahoru a dolů … postupem let jsem se dostala na tak strašlivou váhu, kterou zde ani nechci zveřejnit -stačí se podívat ... ale jsem bojovnice a jen tak se nevzdávám. Stala se ze mne mladá babička a uvědomila jsem si, že chci se svými vnoučátky ještě pořádně řádit. To s těmi kily moc nešlo.

Na facebooku na mě párkrát jukla reklama na Svět zdraví a jsem moc ráda, že jsem dala na svou intuici a šla jsem se přesvědčit, jak to tam funguje. Potkala jsem tam velice příjemnou a milou terapeutku paní Šťástkovou, která mi nejen odborně radí, co a jak. Jsem teprve ani ne v půli cesty a věřím, že těch mých vysněných 50 kilo dám … Nyní mám dole krásných 20 kilogramů za půl roku :)

Tak hubnutí ve Světě zdraví zdar … ať je nás víc, kteří to tloušťce nandáme :)

Andrea P. - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun Andrea P. - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VERONA Beroun

Chci se objednat do Světa zdraví VERONA - Beroun

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Petr Fořt Svět zdraví Beroun

Víte, že ...

... klienti pod vedením výživových poradců Světa zdraví v Berouně již zhubli 4.228 kg a v celém Světě zdraví již 265.904 kg? Ještě váháte?

 

TOPlist

Fotogalerie

ber1.JPG

Oblíbené odkazy